Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Особливості обчислення ФО транспортного податку

Дата: 10.05.2024 12:04
Кількість переглядів: 24

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що транспортний податок з об’єкта/об’єктів оподаткування фізичних осіб обчислюється контролюючим органом за податковою адресою (місцем реєстрації) платника податку, зазначеною в реєстраційних документах на об’єкт оподаткування.

 

Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

 

Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку разом з детальним розрахунком суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються платнику податку контролюючим органом до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).


 При цьому податкове/податкові повідомлення-рішення містять щодо кожного з об’єктів, зокрема, але не виключно, інформацію про транспортний засіб: марка, модель, об’єм циліндрів двигуна (куб. см), рік випуску та розмір ставки податку.


 Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності

 

Докладніше в ЗІР http://zir.tax.gov.ua/main/bz/view/?src=ques  (категорія 110.05)

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

Власники автівок Дубенського району сплатили до місцевих скарбниць понад 218 тис грн транспортного податку


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора