Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

За перший квартал 2024 року платники податків Дубенського району сплатили 345,6 млн гривень ПДФО

Дата: 05.04.2024 09:37
Кількість переглядів: 42

За підсумками першого кварталу 2024 року платниками податків Дубенського району сплачено 345,6 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.

Із загальної суми сплати до державного бюджету сплачено 196,7 млн гривень, а до бюджетів громад району – 148,9 млн гривень.

У податковій службі наголошують, що податок на доходи фізичних осіб – це загальнодержавний податок, що стягується з доходів фізичних осіб (громадян-резидентів) і нерезидентів, які отримують доходи з джерел їх походження в Україні.

Базова ставка податку на доходи фізичних осіб складає 18 відсотків з доходів, нарахованих (виплачених, наданих), у тому числі, у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами.

Нагадаємо, що триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році, в рамках якої  громадяни, котрі отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, мають подати Річну податкову декларацію про доходи в строк до 1 травня 2024 року

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора