Громади Дубенського району отримали в розпорядження понад 30 мільйонів гривень майнових податків

Дата: 05.04.2024 09:36

Територіальні громади Дубенського району у першому кварталі 2024 року залучили 30,3 млн гривень майнових податків. Це на 6,3 млн гривень, або на 26,3 відсотки більше проти аналогічного періоду минулого року.

Зокрема, громади отримали в розпорядження 6,4 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, понад 23,7 млн гривень плати за землю та понад 131 тис гривень транспортного податку.

Нагадуємо, що сплачені майнові податки в повному обсязі зараховуються до бюджету громади, на території якої знаходиться об’єкт оподаткування.

Лише за умови сумлінного виконання обов’язків усіма платниками податків громади матимуть кошти для підтримання у належному стані об’єктів критичної інфраструктури, фінансування соціальної сфери та потреб оборони.

Насамперед, громадянам, які володіють нерухомістю та земельними ділянками, варто провести звірку щодо належним їм об’єктів і нарахованих податкових платежів через Електронний кабінет або мобільний застосунок «Моя податкова».

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»