Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Змінили місце проживання – повідомте податкову

Дата: 03.04.2024 15:35
Кількість переглядів: 53

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадуює громадянам, що при зміні адреси реєстрації, фізичні особи зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних.  

Форму заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків ( ф. №5ДР) та Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та номером паспорта ( ф. №5ДРП),  затверджено наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822.  

Фізичні особи подають зазначені заяви особисто або через представника до Державної податкової інспекції за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання - до ДПІ за новим місцем проживання. Фізичні особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь- якої ДПІ.  

Водночас повідомляємо, що Заяву за формою №5ДР можна подати в електронній формі (з відсканованими копіями підтверджуючих документів, необхідних для внесення змін до Державного реєстру), за допомогою інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет». Вхід до Електронного кабінету здійснюється через вебпортал ДПС України.   

Слід пам’ятати, що заява подається протягом місяця з дня виникнення таких змін.  

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора