До місцевих бюджетів Дубенського району надійшло майже 48 мільйонів гривень єдиного податку

Дата: 03.04.2024 15:34

Перший квартал 2024 року додав місцевим бюджетам Дубенщини 47,9 млн гривень єдиного податку. Таким чином, надходження єдиного податку у січні-березні 2024 року на 48,2 відсотки перевищують показники аналогічного періоду минулого року.

Значна частка сплаченого податку – внесок приватних підприємців. За три місяці вони сплатили 35,7 млн грн єдиного податку, що на 13,3 млн грн більше, ніж за відповідний період 2023 року.

Юридичні особи - спрощенці сплатили 3,9 млн гривень єдиного податку. Сільськогосподарські товаровиробники спрямували до місцевих бюджетів  8,3 млн гривень єдиного податку.

Нагадуємо, що єдиний податок – платіж, який спрямовується в повному обсязі до місцевих скарбниць. Відтак територіальні громади можуть його використовувати для розвитку своєї інфраструктури.

Представники малого бізнесу Дубенського району стабільно забезпечують життєдіяльність територіальних громад, оскільки активно та сумлінно сплачують єдиний податок до місцевих бюджетів.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»