Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Землевласники Дубенського району спрямували до бюджету 15,5 млн грн земельної плати

Дата: 20.03.2024 09:48
Кількість переглядів: 59

Протягом двох місцяців 2024 року, землевласники та користувачі земельних ресурсів Дубенщини сплатили до бюджетів територіальних громад 15,5 млн гривень, ця сума перевищила надходження січня-лютого 2023 року майже на 4,2 млн гривень або ж на 36,7 відсотків.

Більша частина цього платежу – внесок юридичних осіб. Адже вони перерахували 12,7 млн гривень плати за землю, що на 3,5 млн гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Фізособи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши 2,8 млн гривень плати за землю (плюс 631 тис гривень до січня-лютого минулого року). 

Податківці нагадують, земельний податок сплачується власниками земельних ділянок та земельних паїв (часток), а орендна плата – землекористувачами - орендарями за земельні ділянки державної і комунальної власності, які використовуються ними на підставі договорів оренди.

 

Земельний податок, який сплачують громадяни за місцем розташування земельної ділянки, зараховується до бюджету громади. Тому кожен громадянин, незалежно від суми сплаченого податку, робить посильний внесок у територіальний розвиток.

 

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

 

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрах обслуговування платників.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора