Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Про граничний термін подання річної декларації для єдинників першої та другої групи

Дата: 28.02.2024 10:09
Кількість переглядів: 56

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що відповідно до п. 296.2 ст. 296 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники єдиного податку першої та другої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду, в якій відображаються обсяг отриманого доходу, щомісячні авансові внески, визначені п. 295.1 ст. 295 ПКУ, а також відомості про суми єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, нарахованого, обчисленого і сплаченого в порядку, визначеному законом для даної категорії платників.

Згідно з пп. 49.18.3 ст. 49 ПКУ, подати декларацію треба протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Звертаємо увагу, що граничним терміном подання Податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за 2023 рік єдинниками, які обрали першу та другу групу - 29 лютого.

Сплата єдиного податку платниками, зокрема, першої та другої груп здійснюється за місцем податкової адреси (п. 295.4 ст. 295 ПКУ).

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

 Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора