Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

На Дубенщині за використання лісових ресурсів сплачено 61,6 тис грн ренти

Дата: 28.02.2024 10:01
Кількість переглядів: 27

За січень 2024 року у Дубенському районі до бюджетів усіх рівнів сплачено 61,6 тис гривень ренти за спеціальне використання лісових ресурсів.

 

Зокрема, до державного фонду надійшло 32,2 тис гривень, а до місцевих бюджетів територіальних громад Дубенщини сплачено 29,4 тис гривень рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів.

 

Нагадаємо, що рентна плата – загальнодержавний податок, який справляється в Україні за користування природними ресурсами. Його надходження є внеском бізнесу в економічний розвиток країни загалом, так і регіону зокрема. Здійснення підприємницької діяльності з порушеннями вимог законодавства, зокрема у сфері лісозаготівлі є неприпустимим.

 

Звертаємо увагу, що суб’єкт господарювання, у разі отримання спеціального дозволу (лісорубного квитка або лісового квитка) та/або укладання договору довгострокового тимчасового користування лісами є платником рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів та повинен подавати податкову декларацію з рентної плати (в частині рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів), вперше за квартал, у якому такий суб’єкт господарювання отримав спеціальний дозвіл (лісорубний квиток або лісовий квиток) або уклав договір довгострокового тимчасового користування лісами.

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора