Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Місцеві бюджети Дубенського району отримали понад 3 млн грн податку на нерухомість

Дата: 23.02.2024 09:05
Кількість переглядів: 39

Упродовж січня 2024 року власники нерухомості сплатили до місцевих бюджетів Дубенського району 3035 тис гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Це на 539 тис гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Юридичні особи спрямували на розвиток територіальних громад краю 2003 тис гривень податку на нерухоме майно, фізичні особи перерахували за нерухомість протягом січня 1032 тис гривень цього платежу.

 

Нагадуємо, що за об’єкти житлової нерухомості податок для фізичних осіб розраховується за площу, що перевищує для квартир –  60 кв. метрів, житлових будинків – 120 кв. метрів, різних типів житлової нерухомості, в тому числі їх часток – 180 кв. метрів.

 

Звертаємо увагу, що за наявності у власності платника податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об’єкта (об’єктів) житлової нерухомості, у тому числі його частки, що перебуває у власності фізичної чи юридичної особи – платника податку, загальна площа якого перевищує 300 квадратних метрів (для квартири) та/або 500 квадратних метрів (для будинку), сума податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, розрахована відповідно до підпунктів «а» – «г» п. п. 266.7.1 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України, збільшується на 25 000 гривень на рік за кожен такий об’єкт житлової нерухомості (його частку).

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора