Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Понад 11 млн грн надійшло майнових податків від платників до місцевих бюджетів Дубенського району

Дата: 16.02.2024 09:33
Кількість переглядів: 49

Протягом січня 2024 року до місцевих бюджетів Дубенського району сплачено 11,1 млн гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плати за землю та транспортного податку. Надходження майнових податків збільшились на 3,2 млн гривень, або на 40 відсотків, у порівнянні з січнем 2023 року

 

Із цієї суми земельного податку та орендної плати надійшло до місцевих бюджетів 8 млн гривень. Переважну частину надходжень отримано від юридичних осіб, які перерахували 6,6 млн гривень, земельного податку та орендної плати за землі державної та комунальної власності. В свою чергу, фізичні особи перерахували – 1,4 млн гривень.

 

Податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачено 3 млн гривень. Платниками податків - юридичними особами сплачено 2 млн гривень, а фізичними особами –1 млн гривень.

Сума транспортного податку за січень складає 102,2 тисяч гривень.

 

Нагадуємо, що сплачені майнові податки зараховуються винятково до бюджету громади, на території якої знаходиться об’єкт оподаткування, а тому просимо власників майна-фізичних осіб не зволікати з перерахуванням заборгованих податків до місцевого бюджету. 

 

Громадяни, які володіють нерухомістю та земельними ділянками, можуть провести звірку щодо належних їм об’єктів і нарахованих податкових платежів. Платники податків також мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків із бюджетом через Електронний кабінет. 

 

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX"

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора