Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Податкова інформує:

Дата: 28.12.2023 09:00
Кількість переглядів: 20

Територіальні громади Рівненщини отримали понад 1,9 млн гривень транспортного податку

 

З початку цього року до бюджетів територіальних громад Рівненської області перераховано 1 млн 913 тис гривень транспортного податку, що перевищує надходження відповідного періоду минулого року на 49 відсотків. Основна сума, а це 1 млн 80 тис гривень сплачена фізичними особами. Внесок юридичних осіб склав майже 853 тис гривень. 

Нагадуємо, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що є об’єктами оподаткування. Звертаємо увагу, що об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не менше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року. 

Враховуючи, що з 1 січня 2023 року розмір мінімальної заробітної плати становить 6700 грн – об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, середньоринкова вартість яких становить понад 2 512 500 гривень. При цьому перелік транспортних засобів, які підлягають оподаткуванню транспортним податком, розміщується на сайті Міністерства економіки України. Слід пам’ятати, що ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен такий легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора