Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Платники податків Рівненщини сплатили до бюджету країни 9,4 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб. Споживачі товарів та послуг можуть повідомити податківців про порушення у сфері роздрібної торгівлі.

Дата: 11.12.2023 15:29
Кількість переглядів: 30

Платники податків Рівненщини сплатили до бюджету країни 9,4 мільярди гривень податку на доходи фізичних осіб

За січень - листопад 2023 року платники податків Рівненщини перерахували до зведеного бюджету 9 млрд 410 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 1 млрд 778 млн грн, або на 23 відсотки більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

За словами в.о начальника ГУ ДПС у Рівненській області Андрія Троцка, із сплаченої суми майже 74 відсотки, або 6 млрд 999 млн грн, отримали місцеві бюджети громад краю.

Якщо порівнювати показники надходжень ПДФО до місцевих бюджетів у  поточному році із надходженнями за січень - листопад 2022 року, то приріст податку на доходи фізичних осіб склав 16,3 відсотка. В абсолютній величині додаткові надходження перевищили 979 млн гривень. 

Нагадаємо, що надходження  ПДФО є надважливими у формуванні  місцевих бюджетів, адже в структурі загальних надходжень він займає позицію лідера та становить до 75 відсотків. Такі ресурси дають можливість розвивати інфраструктуру, будувати, фінансувати необхідні проєкти, покращувати рівень життя мешканців громад. Тому важливо, щоб роботодавці дотримувались вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників та своєчасної виплати заробітної плати на рівні не  менше встановленого законодавством.

 

 

Споживачі товарів та послуг можуть повідомити податківців про порушення у сфері роздрібної торгівлі

 

ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що покупці мають можливість звернутись до ДПС у разі:

- відмови суб’єктами господарювання щодо можливості розрахунків за придбані товари (послуги) платіжною карткою;

- незастосування РРО/ПРРО при здійсненні розрахунків за продаж підакцизної продукції;

- продажу алкогольних напоїв, у разі заборони такого продажу місцевою адміністрацією, під час дії воєнного стану тощо;

- інші порушення.

Номер телефону, за яким можна повідомити про виявлені порушення: 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів).

Також про виявлені порушення можна повідомити ДПС України через чат-бот «Stopviolationbot» в месенджері Telegram.

При інформуванні про факти порушень необхідно: представитись; повідомити зворотні дані для зв’язку (інформування); надати чітку інформацію про порушника: повну адресу об’єкта (населений пункт, назву вулиці та номер будинку (споруди), назву зупинки тощо), назву об’єкта (супермаркет, магазин, кіоск тощо), назву суб’єкта за можливості;

чітко вказати, яке порушення виявлено.

Отримана інформація буде обов’язково взята до уваги та використана при організації контрольно-перевірочної роботи для усунення суб’єктами господарювання порушень.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора