Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

У рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» нагадуємо про проблеми подолання різних форм домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Дата: 27.11.2023 14:30
Кількість переглядів: 74

➡️ Сексуальне насильство є важливою проблемою сучасного світу. Воно має різні форми: від небажаних дотиків чи домагань до навіть зґвалтування. На жаль, сексуальне насильство може трапитись з будь-ким, незалежно від віку, соціального статусу чи обережності. Тому варто знати як звернутися по допомогу до органів правопорядку.

📌 Сексуальне насильство має серйозні наслідки для фізичного і психічного здоров'я. Воно не тільки викликає фізичні травми, а й збільшує ризик проблем з сексуальним і репродуктивним здоров'ям, що мають як негайні, так і віддалені наслідки!

☎️ Якщо Ви постраждали від сексуального насильства або стали його свідками, не мовчіть! Телефонуйте за номером 102. Підтримка завжди поруч!

На зображенні може бути: телефон та текст «зупини сексуальне насильство сестра He можу поврити. я не хотла цього, a BİH просто зробив це 3i мною проти моеï вол.... не знаю, що робити дал. постраждали або стали свдком сексуального насильства? He мовчть. повдомляйте про домашне насильство полций! 102 що ти можеш зробити? це ж твi̇й чолов.к. терпи, часом звикнеш ок це не OK!»


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора