Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

У рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» нагадуємо про проблеми подолання різних форм домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Дата: 27.11.2023 14:28
Кількість переглядів: 44

➡️ Однією з форм домашнього насильства є фізичне. Це порушення закону, яке проявляється у різних видах: від побоїв до обмеження свободи та примусового вживання шкідливих речовин.

📌 Фізичне насильство не знає ані статевих, ані вікових чи соціальних меж. Від нього страждають як жінки, так і чоловіки, дорослі та діти. Навіть «незначний» його прояв є неприйнятним!

☎️ Якщо Ви постраждали від домашнього насильства або стали його свідками, не мовчіть! Телефонуйте за номером 102. Підтримка завжди поруч!

На зображенні може бути: телефон та текст «зупини фзичне насильство людмила петрвна вчора коваленко 3 5-Ð отримав двйку, сьогодно прийшов весьу синцях. може подзвонити в полцёю? постраждали або стали свдком фзичного насильства? He мовчть. повдомляйте про домашне насильство полций! C102 куди ти лзеш? хай батьки самі розбираються ок це не OK!»

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора