Стоп БУЛІНГ! У Миколаївській гімназії Повчанської сільської ради пройшов тиждень проти булінгу

Дата: 25.09.2023 17:55

Відповідно до Плану заходів спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню)  у 2023-2024 н.р. з 18 по 22 вересня у Миколаївській гімназії пройшов тиждень протидії булінгу.
Упродовж тижня були проведені просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та шляхи його попередження:
- антибулінговий урок "Добро починається з тебе";
- заняття з елементами тренінгу "Стоп булінг";
- акція "Наші долоньки проти булінгу".
Корисною та інформативною стала зустріч з інспектором ювенальної превенції сектору взаємодії з громадами відділення поліції Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області лейтенантом поліції Олександром ГЛАДУНОМ та поліцейським офіцером Повчанської громади Антоном ПОВОРОЗНІКОМ, під час якої говорили про проблеми булінгу та відповідальність за його вчинення.

Кожен з нас повинен почувати себе захищеним, поважати свої права та права інших.