Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Ситуація щодо сказу на Дубенщині

Дата: 21.09.2023 15:30
Кількість переглядів: 31

        Епізоотична ситуація щодо сказу напружена у Дубенському районі. За останні 4 дні зареєстровано 4 випадки сказу серед домашніх тварин. В результаті постраждали і звернулися за медичною допомогою 6 осіб, яким призначено та проводиться лікувально-профілактична імунізація антирабічними препаратами. Вогнища зареєстровані в с.Підлужжя, с.Мильча, с.Крилів , с.Новина Добрятинська Дубенського району. 

     Спеціалістами Дубенського районного управління Держпродспоживслужби та Дубенської районної державної лікарні ветеринарної медицини у вогнищі інфекції проводиться комплекс заходів, з метою локалізації та ліквідації вогнища сказу серед тварин та недопущення захворювання людей на сказ.

       Шановні мешканці Повчанської громади, переконливо рекомендуємо, при утриманні домашніх тварин дотримуватись профілактичних ветеринарно-санітарних заходів (щеплення проти інфекційних хвороб) щодо здоров’я тварин.

       Державною службою ветеринарної медицини щеплення проти сказу проводяться безкоштовно. Для роз’яснень, звертайтесь до спеціалістів ветеринарної медицини, які обслуговують ваш населений пункт, чи у Дубенську районну державну лікарню ветеринарної медицини за телефоном 03656-4-52-87. 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора