Педагоги Повчанської громади стали учасниками Педагогічних студій КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Дата: 18.09.2023 11:56

14 вересня директорка ЦПРПП Людмила ДРОЗДАЧ та методистка лабораторії природничо-математичної освіти РОІППО Валентина ЛЮШИНА запросили у Дубенський ліцеї №6 професійну спільноту вчителів технологічної освітньої галузі.

Тема заходу «Метод проєктів і формувальне оцінювання. Особливості оцінювання учнівських проєктів у 5-6 класах».

Учасники тренінгу:

- опановували стратегії та інструменти формувального оцінювання;

- відпрацьовували алгоритм діяльності вчителя щодо організації формувального оцінювання;

- вчилися визначати навчальні цілі та критерії оцінювання на урок;

- застосовувати педагогічні інструменти зворотного зв’язку, самооцінювання та взаємооцінювання результатів навчання учнів.

Щиро дякуємо колегам за активну роботу під час заняття, а Валентині Миколаївні за високий професіоналізм, корисні поради та надані матеріали!

Дякуємо Рівненський ОІППО за сприяння зустрічі!

Дякуємо адміністрації Дубенського ліцею №6 за співпрацю і постійну підтримку!

Дякуємо ЗСУ за можливість працювати і професійно зростати! Все буде Україна!