СЕРПНЕВА ЗУСТРІЧ ПЕДАГОГІВ МИЛЬЧАНСЬКОГО ЛІЦЕЮ ПОВЧАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 05.09.2023 17:31

"На вас дивляться молоді очі, вас сприймають молоді серця, нічим не затьмарені ще. З цією душею, з цим серцем багато можна зробити, якщо правильно направити їх" (Наталія Ужвій)

Напередодні 49-го Першовересня у передостанній день літа, 30 серпня, у Мильчанському ліцеї зібралися сповнені нових надій, очікувань, ідей та планів, натхненні і незламні педагоги.

Зустріч відбулася у новому форматі, що дуже сподобалося усім учасникам, - просто неба, на шкільному подвір'ї.

В рамках (не) педагогічної ради з теми "Функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в ліцеї в умовах сучасних викликів" педагоги обговорювали питання реалізації освітньої реформи: результати та перспективи, шляхи покращення якості освіти, резильєнтність, актуальні питання організації освітнього процесу у новому 2023-2024 навчальному році, застосування сучасних методичних інструменів у впровадженні Нової української школи.

Педагоги впевнено тримають освітянський стрій заради Перемоги, заради нашої країни, заради дітей!

Мирного і успішного нового 2023-2024 навчального року!