Виготовлення технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Повча, Будераж, Мильча, Пирятин Повчанської сільської ради Дубенського району Рівненської області код ДК 021:2015 71340000-3 « Комплексні інженерні послуги»

Дата: 30.08.2023 17:22

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором UA-P-2023-08-30-002807-a

Очікувана вартість закупівлі - 153000,00грн.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

щодо предмету закупівлі:

код згідно ДК 021:2015 71340000-3 «Комплексні інженерні послуги»

(Виготовлення технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Повча, Будераж, Мильча, Пирятин Повчанської сільської ради Дубенського району Рівненської області)

1. Підстава для виконання:

Рішення  Повчанської сільської ради Дубенського району Рівненської області від 09.06.2023 №704 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Повча, Будераж, Мильча, Пирятин Повчанської сільської ради Дубенського району Рівненської області»

2. Характеристика об’єкта:

Рівненська область Дубенський район  с. Повча площею 269 га;

Рівненська область Дубенський район  с. Будераж  площею 97 га;

Рівненська область Дубенський район  с. Мильча площею 224 га;

Рівненська область Дубенський район  с. Пирятин площею 182 га

3. Замовник:

Повчанська сільська рада Дубенського району Рівненської області

4. Виконавець:

5. Вихідні дані:

5.1. Відомості Державного земельного кадастру;

5.2 Топографічна основа на паперових носіях;

5.3 Перелік підприємств та організацій населених пунктів;

5.4 Населені пункту відносяться до Дубенського району Рівненської області;

5.5 Дані Довідника показників нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення в Україні.

5.6 Схема агровиробничих груп грунтів в межах населених пунктів;

5.7 Матеріали попередньої нормативної грошової оцінки земель населених пунктів.

5.8 Інші документи та матеріали, необхідні для надання послуги.

6. Нормативно-правова база з виконання послуг:

6.1 Технічна документація з нормативно-грошової оцінки земель населеного пункту має бути розроблена відповідно до норм Земельного кодексу України, Законів України «Про оцінку земель»,  «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», «Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок»,  затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 № 1147, наказ Держкомзему від 07.02.2009 № 67 «Про затвердження та надання чинності СОУ ДКРЗ-001:2009

7. Документи і матеріали, що повинні бути представлені за результатами наданих послуг:

7.1 Технічна документація з нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів Повча, Будераж, Мильча,  Пирятин Повчанської сільської ради Дубенського району Рівненської області виготовляється на паперових носіях у трьох примірниках на кожний населений пункт: (один з них у Державний фонд документації із землеустрою, керуючись ст.20 Закону України «Про оцінку земель»).

7.2 Графічні матеріали надаються на паперових (один примірник – у Державний фонд документації із землеустрою, керуючись ст.20 Закону України «Про оцінку земель») та магнітних носіях.

7.3 Технічна документація з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок повинна включати:

• рішення про проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок;
  • завдання на виконання робіт;
  • пояснювальну записку, що містить відомості про місце розташування територіальної громади, чисельність населення територіальної громади, її адміністративного центру та інших населених пунктів, обґрунтування оціночного зонування території територіальної громади та визначення коефіцієнта, який характеризує зональні фактори місця розташування земельної ділянки (Км4);
  • відомості про величину нормативів капіталізованого рентного доходу;
  • схему оціночних районів;
  • таблицю із зазначенням для кожного оціночного району коефіцієнта, який враховує розташування територіальної громади в межах зони впливу великих міст (Км1), коефіцієнта, який враховує курортно-рекреаційне значення населених пунктів (Км2), коефіцієнта, який враховує розташування територіальної громади в межах зон радіаційного забруднення (Км3), коефіцієнта, який характеризує зональні фактори місця розташування земельної ділянки (Км4);
  • схему природно-сільськогосподарських районів на територію територіальної громади;
  • картограму агровиробничих груп ґрунтів на територію територіальної громади;
  • таблицю із зазначенням переліку агровиробничих груп ґрунтів та їх балів бонітету за сільськогосподарськими угіддями;
  • таблицю із зазначенням коефіцієнтів, які враховують цільове призначення земельної ділянки (Кцп);
  • таблицю із зазначенням коефіцієнтів, які враховують особливості використання земельної ділянки в межах категорії земель за основним цільовим призначенням (Кмц);
  • розрахунок добутку коефіцієнтів індексації нормативної грошової оцінки земель за період від затвердження нормативу капіталізованого рентного доходу до дати проведення оцінки (Кні).

7.4.Формати представлених даних: графічні матеріали в електронному вигляді: векторний (dwg, dmf), растровий (jpg); електронний документ (обмінний файл у форматі .xml).