Педагоги Повчанської громади стали учасниками Серпневих педагогічних студій КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Дата: 28.08.2023 15:18

25.08.2022 року консультантом Центру професійного розвитку було організовано роботу студій двома лінійками – секція «Математика» та секція «Фізика. Астрономія».

Консультант Центру Світлана Перець познайомила численну спільноту вчителів математики з питаннями організації освітнього процесу з математики у закладах ЗСО відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти та вимогами до обов’язкових результатів навчання визначених на основі компетентнісного підходу.

З вчителями фізики розглянули основні напрямки навчально-методичного супроводу вивчення курсів фізики та астрономії в 2023/2024 навчальному році.

Впевнено прямуємо до перемоги разом з освіченим та впевненим у собі поколінням юних українців!