З нагоди Дня Незалежності України жителі Повчанської громади підносили молитви за Україну, її Захисників, владу, народ та настання миру та Перемоги у нашій Державі

Дата: 25.08.2023 11:46

З нагоди Дня Незалежності України у Різдво-Богородичному храмі села Мильча жителі Повчанської громади підносили молитви за Україну, її Захисників, владу, народ та настання миру та Перемоги у нашій Державі.

Україна відзначає свій 32-й День Незалежності в умовах повномасштабної війни. Українці продовжують боротьбу за свою незалежність і перемогу, і ми ніколи не забудемо подвиг Героїв, які віддали своє життя за мир та щасливе майбутнє нашої держави.

В цей день відбулося покладання квітів полеглим захисникам нашої громади. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя за свободу, волю та незалежність України.

Слава Богу!

Слава Україні та її Захисникам!