Звернення голови Повчанської громади до Дня державного прапора

Дата: 23.08.2023 17:02

Повчанська громадо! Українці!

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного прапора України!

Сьогодні прапор України – це, найперше, символ мужності й відваги, боротьби за свободу та незалежність нашої Батьківщини. Боротьби з тисячолітнім московським ворогом. Синьо-жовті нашивки – прикрашають форму наших Героїв. Під ним вони йдуть у бій, здійснюють подвиги, б’ють та палять рашистів. Синьо-жовті стяги майорять на бойових машинах, блокпостах, над бліндажами.

Національний Державний синьо-жовтий прапор України є прапором нашої Перемоги. Там, де наші Герої звільняють святу українську землю, завжди майорить державний прапор. Над звільненим островом Зміїний, над звільненими селами та містечками Херсонщини, Запоріжжя та Харківщини.

Разом робимо все можливе, щоб синьо-жовтий стяг підняли над звільненими Луганськом, Донецьком та Сімферополем.

Щиро дякую всім Героям минулого та сучасності!

Слава нашому прапору! Прапору минулих, сьогоднішніх і майбутніх перемог!

Слава Україні!

Повчанський сільський голова                                                                                                          Інна Іванюк