Нехай небо буде мирним, а Україна чистою: жителі Повчанської громади можуть долучитися до «World Cleanup Day»

Дата: 16.08.2023 17:38

Мета заходу – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля та відповідального споживання серед громадян.

16 вересня о 10.00 24 регіони нашої держави приєднаються до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом із мільйонами учасників у 191 країні світу.

Сьогодні - рівно за місяць до старту головної події проєкту - розпочинається цикл екологічних заходів і толок. Приєднатись може кожен охочий у зручний для себе день та час!

Формати участі:

• Цифрове прибирання

• Прибирання прибудинкових територій

• Сортування вторинної сировини та її здача на перероблення

• Розбір завалів та інші безпечні формати

Крім того, «Let’s do it Ukraine» запрошує приєднатись українців за кордоном, які зможуть організувати прибирання або долучитись до цифрового прибирання і таким чином підтримати своє рідне місто навіть на відстані.

Більше про акцію  https://letsdoitukraine.org/2023/08/ldu-wcd-dovidka-2023/