Програма USAID АГРО надасть 12 000 тонн мінеральних добрив для українських агровиробників.

Дата: 16.08.2023 17:33

Уряд США через Програму USAID АГРО безоплатно надасть мінеральні добрива українським агровиробникам на осінню посівну кампанію.

Для кого?

Отримати допомогу можуть агровиробники, які:
- мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих -територій),
- вирощують зернові або олійні культури,
- зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства.

Що потрібно щоб зареєструватися?

Увійдіть у свій кабінет в Державному Аграрному Реєстрі (або зареєструйтеся) - https://www.dar.gov.ua/ .

Переваги :

Кожен учасник програми зможе отримати 1 тонну нітроамофоски (NPK 16:16:16/15:15:15) для основного та припосівного внесення.

Дедлайн :

До 31 грудня 2023 року.

Надання мінеральних добрив для агровиробників є частиною масштабніших заходів Програми USAID АГРО у межах Ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна.