Начальник служби у справах дітей Повчанської сільської ради відвідала онлайн-нараду присвячену соціальному захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 15.06.2023 17:43

У Дубенській РВА відбулася онлайн-нарада присвячена соціальному захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

В нараді взяли участь заступник голови Дубенської РВА Ірина Кружайло, начальник служби в справах дітей Дубенської РВА Сергій Матвійчук, спеціалісти районної служби та начальники служб у справах дітей територіальних громад Дубенського району.

В ході наради обговорено питання щодо забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечення виплат одноразових грошових допомог, постановки на чергу, своєчасна зміна статусу.

Окремо обговорили питання про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів та особливості провадження діяльності з усиновлення під час воєнного стану.