Гурт "Зоряне намисто" Мильчанського ліцею став переможцем міжнародного конкурсу

Дата: 13.06.2023 10:07

«Йди за своїм натхненням, і Всесвіт відкриє тобі двері там, де раніше були стіни» (Джозеф Кемпбелл)
Це дійсно так. Рухаючись за золотою ниткою цікавої ідеї, можна досягнути успіху, який дарує радість і свіжий ковток натхнення.
Впевнено ішов за своїм натхненням творчий гурт «Зоряне намисто», у складі ліцеїсток 11 класу, а саме:
-ГРОГУЛЬ Богдани;
-КОНДРАТЮК Діани;
-МІСЮК Анастасії;
-ПАСІЧНИК Анни;
-СТОРОЖУК Мар’яни;
-ЯЦЕРУК Світлани.

Щиро вітаємо випускників Мильчанського ліцею натхненних, яскравих, впевнених, чарівних, талановитих одинадцятикласниць з перемогою у IV Міжнародному конкурсі «SPRING STAR/ВЕСНЯНА ЗІРКА», на якому хореографічна композиція «Незламна» у їх виконанні здобула І місце.

Натхненних ідей, творчих успіхів, відкритого Всесвіту та високих зірок на обріях майбутнього, дорогі випускниці!

#IV_Міжнародний_конкурс
#SPRING_STAR