Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

До місцевих скарбниць Дубенського району надійшло 34,5 млн грн земельної плати

Дата: 06.06.2023 17:52
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

З початку цього року до місцевих бюджетів громад Дубенського району надійшло 34,5 млн гривень плати за землю.  Порівняно з минулорічними показниками, надходження даного платежу зросли майже на 8,1 млн гривень .

Відповідно до розподілу 28,9 млн гривень земельного податку сплатили юридичні особи. Цей показник збільшився на 5,8 млн гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року

Фізичні особи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши за землю 5,6 млн гривень, що перевищує минулорічні показники на 2,3 млн гривень. 

Плата за землю це місцевий податок у складі податку на нерухоме майно, яка є обов’язковою і запроваджується сільськими, селищними, міськими радами та радами об’єднаних територіальних громад та в повному обсязі зараховується до відповідних місцевих бюджетів.

Динаміка сплати податків, що зараховуються до місцевих бюджетів, значною мірою залежить від активної позиції керівників громад, які повинні наполягати на тому, щоб всі суб’єкти господарювання та громадяни виконувати свої податкові зобов’язання


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора