Учениця Мильчанського ліцею стала лауреаткою ХХVІІ Міжнародних учнівських громадських читань "Я голосую за мир"
Творча діяльність учнівської молоді сьогодні пов’язана з проблемою миру в Україні, відстоюванням незалежності і свободи, на яку зазіхнув російський окупант.
Тему історичної актуальності і боротьби представила у своїй поезії наша ліцеїстка СОРОКА Ірина, учениця 9 класу, і ввійшла у число Лауреатів XXVII Міжнародних учнівських громадських читань «Я голосую за мир», до яких долучилося понад 250 школярів із 29 закладів освіти України та молодь із 13 країн зарубіжжя: Великої Британії, Туреччини, Польщі, Грузії.
Вітаємо талановиту володарку слова і пера СОРОКУ Ірину та її наставницю, педагога-організатора, яка підтримує творчі ідеї, допомагає розвивати обдарованість, - СОРОКУ Руслану Миколаївну.
Бажаємо Вам нових цікавих знахідок та творчих вершин!
#Я_голосую_за_мир
#XXVII_Міжнародні_учнівські_громадські_читання