У школах Повчанської громади пролунали «останні дзвоники»

Дата: 02.06.2023 11:05

У школах Повчанської громади пролунали «останні дзвоники». Завершився непростий навчальний рік, з сиренами та проведенням занять в укриттях. А ще це свято у громаді з сумом та скорботою, адже відбувалося воно у дні жалоби за загиблим воїном Олексієм Коренем.

Ми дякуємо нашим захисникам, що в умовах воєнного стану мали можливість зібратися великими шкільними родинами та провести святкову лінійку. Адже це так важливо для випускників, які назавжди прощалися зі школою.

Різнобарв’ям вишиванок розквітло кожне шкільне подвір’я, бо нині це не просто одяг, це наш національний оберіг, вияв твердої віри в щасливе завтра нової України, гордість кожного свідомого українця.

“Тож бажаємо випускникам успіхів у складанні іспитів та вступі до вищих навчальних закладів, здійснень мрій та легкої долі у вільній Україні. Бо ви є тим поколінням, яке має змінити нашу країну на краще. Легких доріг вам, учорашні школярі!”, — зазначає Повчанський сільський голова Інна Іванюк.