Вітання поліцейського офіцера Повчанської громади з нагоди 5-ї річниці реалізації проєкту "Поліцейський офіцер громади"

Дата: 29.05.2023 09:23

«Я тут» — ці слова стали девізом поліцейських офіцерів громади, які вже пʼять років стоять на варті порядку наших громад, щоб захищати та оберігати.

Ще у 2019 році Повчанська громада в числі перших підтримала реалізацію загальнодержавного проєкту «Поліцейський офіцер громади», відкривши поліцейську станцію.

З нагоди свята хочемо привітати поліцейського офіцера Повчанської територіальної громади - Антона Віталійовича ПОВОРОЗНІКА!

Дякуємо за Вашу працю: нелегку, самовіддану, небезпечну та відважну. Нехай здійсниться усе заплановане, а робота, обрана за покликом душі, приносить задоволення та якомога менше сумних моментів і переживань. Бажаємо Вам наснаги та незмінного прагнення робити Повчанську громаду безпечнішою.