Дата: 19.05.2023 14:32

Запрошуємо на наші зустрічі!

Кафедра публічного управління, адміністрування та інформаційної діяльності Національного університету водного господарства та природоокористування запрошує студентів, публічних службовців та представників територіальних громад, громадських організацій та бізнесу до участі у літній школі з європейських комунікацій. Тематика зустрічей Де потрібні публічні справи? Які особливості публічних відносин у Європі? Впізнаваність або як сформувати свою комунікаційну програму для співпраці? Формування відносин із медіа та журналістами. Як написати статтю для Європи? Хто впливає на вашу проблему? Як з ними комунікувати? Пишемо листи щодо співпраці Хто моя цільова аудиторія? Карта емпатії, карта комунікаційної подорожі План цифрової присутності, лідери думок, контент. Кризові сценарії комунікацій Організатори школи: команда проєкту EUPUBCOM, НУВГП, Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції РОВА. Літня школа Жана Моне проходитиме в онлайн форматі з 6 по 16 червня 2023 року на платформі Google Meet. За результатами літньої школи всі учасники отримають сертифікати про навчання за модулем Жана Моне 30 годин (1 ECTS). Реєстрацію для участі у літній школі Жана Моне відкрито до 5 чернвя 2023 року за посиланням: https://forms.gle/LcH1WhWHDqEr38Lv8 Літня школа проводиться в рамках проєкту Еразмус+ модуль Жана Моне «Європейські публічні відносини, комунікації та медіа», що фінансується Європейським Союзом (ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH-UA-IBA / 101098669). Контакти https://linktr.ee/eupubcomm або 0676451055 (telegram, viber)