У закладах освіти Повчанської громади проведено флешмоб до Дня Європи

Дата: 10.05.2023 10:17

Україна - це Європа!

9 травня відзначали День Європи!

Колективи закладів загальної середньої освіти громади долучилися до заходів з нагоди Дня Європи, свята, яке традиційно 9 травня відзначається в Європейському Союзі.

Метою проведених заходів є єдність європейців, забезпечення миру, безпеки й стабільності на Європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії.

З нагоди святкування у Миколаївській гімназії проведено чимало заходів, серед яких віртуальна подорож «Мандруємо Європою» та флешмоб «Вікно у світ європейської культури», а конкурс малюнків «Нехай панує мир в Європі» відбувся також у Мильчанському ліцеї.

Здобувач освіти 10 класу Повчанського ліцею Роман Романюк взяв участь у конкурсі есе до Дня Європи на тему "Євроінтеграційні перспективи України на прикладі країн Центрально-Східної Європи". Нагородження учасників конкурсу есе відбудеться у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.