Учениця 3 класу Миколаївської гімназії Дзятко Анна стала лауреаткою гран-прі ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПАТРІОТИЧНОГО БАГАТОЖАНРОВОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ "МИСТЕЦТВО ДЛЯ БАТЬКІВЩИНИ"

Дата: 08.05.2023 16:51

НАЙВИЩА НАГОРОДА - ГРАН-ПРІ
Наша скарбничка призових місць знову поповнилась черговою перемогою. Учениця 3 класу Миколаївської гімназії Дзятко Анна стала лауреаткою гран-прі в номінації «Естрадний вокал – 2 Вікова категорія, пісня "Не твоя війна" ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПАТРІОТИЧНОГО БАГАТОЖАНРОВОГО КОНКУРСУ МИСТЕЦТВ "МИСТЕЦТВО ДЛЯ БАТЬКІВЩИНИ"

Цей благодійний фестиваль-конкурс проводився на підтримку України.
Дякуємо організаторам та команді громадської організації «ДИНАМІКА УСПІХУ»  за високу оцінку виступів учасників, підтримку творчої молоді та розвиток талановитих і обдарованих митців. Ви працюєте над важливою справою! Культура і мистецтво є міцною опорою для розвитку країни!
Поділитися своїм натхненням і здобути заслужену відзнаку нашій зірочці допомогла її керівник – Шевчук Мар'яна Миколаївна.

Дякуємо Вам за яскравий виступ, позитив, красу і талант.
Ви велике майбутнє нашої України. Ви цвіт нашої Батьківщини.

Посилання на відео