A A A K K K
для людей із порушенням зору
Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Звернення Повчанського сільського голови з нагоди Дня пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2023 09:58
Кількість переглядів: 41

Дорога громадо! Українці!

Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабної збройної московської агресії.

Українці на боці антигітлерівської коаліції зробили вирішальний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Близько шести мільйонів українців воювали у лавах радянської армії з Німеччиною. Понад 100 тисяч пройшли через УПА, що ставила метою будівництво Незалежної України, 250 тисяч воювали у арміях союзників антигітлерівської коаліції. Понад мільйон, переважно із західних областей, були депортовані до Сибіру у перші передвоєнні та післявоєнні роки. На руїни перетворилися 720 українських міст і містечок, 28 тисяч сіл. Загинуло понад вісім мільйонів українців.

Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Знову у центрі Європи нацисти зі свастикою «Z» рівняють з землею українські міста, вбивають українців.

Однак тепер це – московія. Сьогодні саме болотна країна увібрала в себе всі злочинні практики нацизму й комунізму, зазіхає на нашу територіальну цілісність і зруйнувала мир у Європі.

Україна неодмінно переможе, бо ми захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій рашистських злочинців.

Український народ народжений бути вільним.

Сьогодні, у День пам’яті та примирення, згадаймо усіх, хто ціною свого життя приніс мир всьому світу. Схилімо голови в пам’ять про загиблих.

Миру всьому світу після перемоги українського добра над московським злом!

Слава Україні!

Героям Слава!

 

 

Сільський голова                                                                                                          Інна Іванюк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора