Дата: 04.05.2023 16:27

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором:UA-2023-02-07-003067-a

технічних та якісних характеристик закупівлі розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: ПОВЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА, ЄДРПОУ: 21094152, Україна, 33473, Рівненська обл., Дубенський р-н, село Повча, Категорія Замовника: пункт 1 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Поточний ремонт з усуненням аварійного стану підлоги та освітлення спортивного залу в Повчанському ліцеї Повчанської сільської ради ДК 021:2015 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 854267,00грн. з урахуванням очікуваної вартості предмета закупівлі та в межах затверджених видатків, виходячи з потреб на здійснення відповідних робіт по даному об’єкту

Розмір бюджетного призначення: 854267,00грн.

Очікувана вартість визначена відповідно до Настанови з визначення вартості будівництва затвердженої Наказом Міністерства розвитку громад та територій України 01.11.2021 р. № 281 згідно дефектного акту

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Відновлення повноцінного функціонального призначення будівлі. Технології та технічні рішення, які застосовуються при виконанні робіт, повинні відповідати вимогам ДБН та забезпечувати надання якісних послуг в обсягах відповідно дефектного акту.

Примітка: будь-яке посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника в цій закупівлі застосовується із виразом «або еквівалент».