Здобувачі освіти Повчанського ліцею стали учасниками інтернет-фестивалю учнівських фанфіків і буктрейлерів

Дата: 04.05.2023 12:45

З 3 по 28 квітня 2023 року проходив регіональний інтернет-фестиваль учнівських фанфіків і буктрейлерів «Мій улюблений твір зарубіжної літератури», де свої роботи презентували учні Повчанського ліцею.

Головною метою вивчення зарубіжної літератури в школі є виховання в шкільної молоді високої читацької і загальної культури, естетичного смаку шляхом залучення її до найвищих досягнень світової літератури та культури, загальнолюдських і національних духовних цінностей. Здобувачі освіти Повчанського ліцею до створення буктрейлерів за своїми улюбленими творами світової літератури підійшли із старанністю, креативністю та зацікавленістю.

Удосконалили свої знання за допомогою інноваційних технологій наступні учні:

Софія Шевчук, Льюїс Керролл «Аліса в країні Див».

Наталія Жабокрицька, Скотт Котон і Кіра Брід-Віслі «Срібні очі»;

Мирослава Мервінська, Зої Заґґ «Дівчина онлайн».

Поліна Рибович, Ніна Елізабет Грентведт «Привіт - це я!»;

Олег Пахольчук, Роальд Дал «Чарлі і шоколадна фабрика».

Вчитель: Ольга Онищук