Власники елітних авто сплатили до місцевих бюджетів Дубенщини 93,4 тис гривень

Дата: 21.04.2023 09:37

Протягом січня-березня цього року до місцевих бюджетів Дубенського району надійшло 93,4 тис. грн транспортного податку.

Цей податок у повному обсязі сплачений  юридичними особами, які мають у власності автомобілі, що підлягають оподаткуванню.

Нагадаємо, платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2023 році – 2512500 грн).

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування.