Рятувальники Дубенського районного управління провели навчання щодо правил поводження вибухонебезпечними предметами з учасниками освітнього процесу Миколаївської гімназії Повчанської сільської ради

Дата: 07.04.2023 11:45

До Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки та розмінування, який відзначають 4 квітня, дубенські рятувальники провели для школярів цікавий та пізнавальний захід.
Рятувальники Дубенського районного управління спільно з представниками навчально-консультаційного пункту міста Дубно провели навчання щодо правил поводження вибухонебезпечними предметами з учасниками освітнього процесу Миколаївської гімназії.
Під час навчання учні навчального закладу мали змогу задати найбільш актуальні для них питання. Працівники Служби порятунку, у свою чергу, охоче надавали методичну допомогу та практичні поради як поводитись при виявленні вибухонебезпечного предмету.