Педагогічні працівники Миколаївської гімназії Повчанської сільської ради долучилися до програми «Safe Space – Невідкладна психосоціальна підтримка учнів та шкільних вчителів"

Дата: 04.04.2023 15:05

#SAFЕ_SPACE - Невідкладна психосоціальна підтримка для учнів та шкільних вчителів

Навчання українських вчителів психосоціальним методикам долання стресу та зміцнення стійкості для забезпечення психосоціальної підтримки постраждалих школярів в Україні.

Педагогічні працівники Миколаївської гімназії долучитися до розгортання вже апробованої програми «Safe Space –Невідкладна психосоціальна підтримка учнів та шкільних вчителів», яка розроблена Державною службою якості освіти України спільно з Міністерством освіти та науки України та Національним університетом «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА).