Проект "Лінія життя" у Повчанській громаді

Дата: 31.03.2023 12:32

Ти - або в ЗСУ або для ЗСУ,

інакше - перемога не твоя

Асоціація жінок України "ДІЯ" - Рівне" розробила проект "Лінія життя". Воркшоп "Домедична допомога: базова серцево-легенева реанімація" пройшов у Повчанській громаді. Готовність - це неоціненно! Тож з партнерами від Програми Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні готує цивільних!

Вісім учасників з Повчанської громади приєдналися до даного проекту, серед них працівнки закладів освіти громади: вчителі, вихователі, медичні сестри.

Проект реалізується у межах фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії, Foreign, Commonwealth & Development Office. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert, Optima Group і у співпраці з Crown Agents in Ukraine.