До місцевих бюджетів Дубенщини від малого бізнесу надійшло 12,5 млн гривень єдиного податку

Дата: 29.03.2023 11:45

До місцевих бюджетів громад, які обслуговуються Дубенською ДПІ від підприємців та підприємств, які працюють за спрощеною системою оподаткування за січень- лютий 2023 року надійшло 12,5 млн гривень єдиного податку.

Найбільшу суму надходжень єдиного податку до бюджетів громад забезпечили підприємці - фізичні особи, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування. Їх внесок становить 9,5 млн гривень єдиного податку. Юридичні особи спрямували до місцевого бюджету 1,1 млн гривень, а сільськогосподарські товаровиробники поповнили бюджети громад на 1,9 млн гривень цього платежу.

Нагадаємо, єдиний податок належить до місцевих податків і зараховується до місцевого бюджету. А це означає, що кожен платник долучається до спроможності громади самостійно фінансувати видатки для вирішення соціально-економічних питань розвитку.