Вітаємо з Міжнародним днем театру!

Дата: 27.03.2023 15:03

Щороку 27 березня відзначається Міжнародний день театру. Це професійне свято людей, які присвятили своє життя служінню великому і прекрасному театральному мистецтву.
Свій початок свято Дня театру бере з 60-х років XX століття. Саме слово "театр" походить від грецького "theatron" – місце для видовищ, видовище. Перші згадки про нього були ще у Древній Греції.

Театр – це окремий дивовижний світ. Працівники культури та освіти громади допомагають долучитися до цього дивовижного світу кожному. У будинку культури села Мильча з 2005 року діє драматичний гурток "Промінь" (середня та доросла група), керівник Оксана Войтюк. А у Повчанському ліцеї - драматичний гурток "Дзвін", керівник Неоніла Горкавчук. Театральне мистецтво дозволяє з ранніх років розвиватися всебічно, зняти розкутість, поставити правильну мову, навчитися триматися на публіці. Протягом цих років учасники театральних гуртків побували у ролі героїв багатьої творів, п'єс та вистав.

Вітаємо усіх причетних з Міжнародним днем театру!