Вітання сільської голови Інни Іванюк з Днем Національної гвардії України

Дата: 27.03.2023 10:00

Шановні гвардійці! Бойові солдати та офіцери! Ветерани!

Вітаю нашу Національну гвардію України з професійним святом!

Честь, мужність, закон – це гасло Нацгвардії, написане кров‘ю патріотів, які завжди були в перших рядах боротьби за нашу рідну землю, за Україну. Гвардійці одні з перших відправились на схід країни. У 2014 році жорстокий московський ворог дізнався, що в Україні є Гвардія, яка не відступає, яка до кінця боронить українську землю.

Тоді наша Нацгвардія на Донбасі зупинила московського агресора. Зараз під час повномасштабного московського вторгнення наші гвардійці не лише мужньо тримають оборону на передовій, а й гонять рашистів з святої української землі.

Ця звитяга залишає нам не лише гордість за подвиги Героїв, а й смуток за полеглих гвардійців, за цвіт української нації, який відійшов у вічність, але до кінця виконав свій військовий обов’язок.

Дякую українським нацгвардійцям, справжній військовій еліті України. Професійним військовим, які готові віддати життя за свою Батьківщину і свій народ.

Вічна слава нацгвардійцям, що віддали життя за нашу свободу і незалежність! Шана Героям, які зараз боронять нашу землю.

Бажаю мужності, витримки й наснаги і миру на своїй, визволеній від ворога, Українській землі!

Слава Україні!

Слава Національній гвардії!