Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Повчанська громада отримала зарядні станції від міжнародних партнерів

Дата: 23.03.2023 16:32
Кількість переглядів: 66

У рамках співпраці Рівненської ОВА із Програмою розвитку ООН та Уряду Японії, в область надійшло 140 зарядних станцій. Прилади розподілили між громадами регіону, які брали участь у проєкті. Сьогодні їх керівникам громад вручив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Фото без опису

Техніку використовуватимуть для забезпечення роботи медичних та соціальних закладів, ЦНАПів.

    - Думаю, що кожна громада знайде правильне застосування зарядних станцій. Обладнання буде служити заради нашої спільної перемоги. Щиро вдячні такій підтримці Уряду Японії і народу цієї країни за допомогу, - зазначив заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

    Сьогодні по дві зарядні станції отримали перші громади району – Повчанська, Привільненська й Тараканівська. Незабаром їх отримають ще 13 громад Дубенщини. 

  - У такий непростий для України час ці пристрої дадуть нашим людям можливість бути постійно на зв’язку. У такій необхідності ми переконалися під час тривалих тривог та відключень електроенергії, - наголосила голова Повчанської територіальної громади Інна Іванюк.

Фото без опису

Проєкт ПРООН – один із найбільших грантових проєктів, який нині реалізується в області. Він діє ще з 2008 року. За цей час втілено безліч ідей з децентралізації, енергоефективності, проєктного менеджменту.

За матеріалами Рівненської обласної державної адміністрації

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора