У закладах освіти Повчанської громади проведені інформаційно-профілактичні заходи щодо діяльності так званої "ПВК Редан"

Дата: 14.03.2023 11:08

Останнім часом серед молоді набуває популярності рух "Редан". Так називають нову агресивну субкультуру. Її учасниками часто стають підлітки, які влаштовують масові бійки. Ця субкультура пішла з популярного японського підліткового аніме. Даний рух зародився в Росії, де підлітки влаштовували масові заворушення у торгових центрах.

Також подібні зібрання молоді були помічені і в Україні. У зв'язку з цим у закладах освіти громади були проведені інформаційно-профілактичні заходи вчителями та психологами, на яких дітей ознайомили з небезпеками, що може нести собою дана субкультура.
Офіцери поліції Дубенського РВП ГУНП в Рівненській області Антон Поворознік та Юлія Пасічник провели тематичну бесіду із здобувачами освіти Повчанського ліцею.

Батьки мають бути пильними, та перевірити, чи не цікавиться їх дитина діяльністю так званої "ПВК Редан".