У Мильчанському ліцеї провели товариську зустріч-змагання з волейболу між старшокласниками Мильчанського ліцею Повчанської громади і Тараканівського ліцею Тараканівської громади

Дата: 13.03.2023 09:48

#Спорт_для_всіх

#У_здоровому_тілі_здоров
У неділю 12 березня, у Мильчанському ліцеї провели товариську зустріч - змагання з волейболу між старшокласниками Мильчанського ліцею Повчанської громади і Тараканівського ліцею Тараканівської громади.

Ініціаторами такої зустрічі були вчитель фізичного виховання Мильчанського ліцею  Солоняк Сергій Миколайович і вчитель фізичного виховання Тараканівського ліцею Метелюк Олексій Миколайович.

Такі зустрічі об'єднують і гуртують, підбадьорюють нашу молодь у сьогоднішній скрутний час.

Море емоцій від учасників гри і глядачів!!!

Спортивний зал ліцею був переповнений веселими закликами, речівками і просто дитячим сміхом!!!

Коли бачимо веселі очі дітей, з певненістю можемо сказати, що знаємо заради чого живемо і боремося!