A A A K K K
для людей із порушенням зору
Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Енергонезалежність Дубенщини обговорили на нараді в райдержадміністрації

Дата: 10.03.2023 12:20
Кількість переглядів: 63

Енергоефективність в громадах, актуальність проведення енергоаудитів, переваги обласної програми енергоефективності - активно обговорили учасники семінару «Підвищення енергоефективності Дубенського району. Проблемні питання та шляхи їх вирішення». Його учасниками стали представники департаменту ЖКГ Рівненської ОВА, відділу ЖКГ Дубенської РВА, фахівці територіальних громад, керівники теплопостачальних підприємств, представники сільськогосподарських організацій району.

 «Сьогодні ми зібрались, щоб акцентувати свою увагу на питаннях енергоефективності, зокрема щоб затрачаючи таку ж кількість енергоносіїв отримати найбільшу ефективність від їх використання», - звернулася до присутніх заступник голови Дубенської РВА Наталія Левшенюк.

 Фахівці Дубенської РДА розповіли про кращі практики з енергоефективності, які вже впроваджуються в громадах Дубенського району, це такі як виробництво електроенергії з відновлюваних джерел енергії, впровадження енергосервісу, енергомоніторингу та енергоменеджменту.

 «Підвищення енергоефективності в громадах дозволить покращити послуги для споживачів та в перспективі - зменшити комунальні платіжки. Тому варто використовувати позитивні практики та впроваджувати їх у своїх громадах і підприємствах», - підкреслив начальник Дубенської РВА Всеволод Пекарський.

 Фахівці Рівненської облдержадміністрації поділились досвідом щодо значення енергоефективності та енергозбереження в контексті сталого розвитку, а також моніторинг та оцінку енергоефективності, енергетичні аудити та оцінки.

 Велику частину семінару присвятили темі розвитку альтернативної енергетики, даний напрямок презентував представник «Goffin Україна» Юрій Дар.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора