Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

Звернення Повчанського сільського голови з нагоди річниці народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 09.03.2023 09:48
Кількість переглядів: 53

9 березня вся Україна відзначає річницю з дня народження великого сина України, українського Пророка Тараса Григоровича Шевченка.

День народження і день смерті Тараса Шевченка стоять поряд – 9 і 10 березня. Між цими двома березневими днями – 47 років життя, яке стало славою і гордістю української нації.

А «Кобзар» Тараса Григоровича став національною «Біблією» українців.

Великий Тарас зробив все можливе для того, щоб українці утвердилися як велика сильна нація. Як говорив про нього закатований у московських таборах Остап Вишня: «Тарас Шевченко! Досить було однієї людини, щоб урятувати цілу націю».

Саме Шевченко пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти московської імперії. Він попереджав, що Україну чекає тяжка війна з московським агресором. Що Москва є споконвічним ворогом України, яка завжди буде протидіяти нашому святому праву вільно жити на своїй Богом даній землі.

Шевченко не лише попереджав, він дав нам всім дороговказ порятунку від московської імперії. Він вказав, як нам треба діяти, щоб вистояти, щоб зберегти націю, зберегти державу – БОРОТИСЯ.

«Борітеся - поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!», - головний заповіт Тараса Григоровича для сучасної України.

Сьогодні вся українська «Тарасова» нація об’єдналася для боротьби з московським ворогом. Ми всі розуміємо, що головне завдання нашого покоління – виконати заповіт Шевченка – з Божою допомогою знищити московське зло.

Слава Великому Тарасу!

Слава Україні!

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора