У Повчанському ліцеї пройшов методичний вернісаж показових уроків та заходів

Дата: 06.03.2023 14:28

"Дорогу долає той, хто не стоїть на місці".(Народна мудрість).                                             Навчання педагога не може мати зупинок, перерв, не може завершуватися. Місія сучасного вчителя - бути готовим до застосування нових освітянських ідей, постійно навчатися, перебувати в  безперервному творчому пошуку.

З 27.02 - 02.03 пройшов методичний вернісаж показових уроків та заходів у Повчанському ліцеї. Соціальний педагог Павлюк Жанна Борисівна провела заняття-тренінг " Твори добро"; вчитель початкових класів Романюк Марія Іванівна запросила колег на урок-заняття " Створення поробки кульбаби"; Ольга Олексіївна Вальчук, вчитель біології,  - урок-узагальнення "Рослини"; учителька англійської мови Хомич Марія Олександрівна показала урок-повторення "Активізація вживання прислівників".

Наші педагоги навчають та виховують креативних, здібних, талановитих учнів! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!