Повчанська громада
Рівненська область, Дубенський район

До місцевих бюджетів Дубенщини надійшло майже1,1 млн гривень податку на нерухомість

Дата: 01.03.2023 10:02
Кількість переглядів: 68

За січень 2023 року власники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплатили до місцевих бюджетів громад, які обслуговуються Дубенською ДПІ 1076,1 тис гривень. Цей показник збільшився на 238,2 тис гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Основна сума сплаченого платежу припадає на власників нерухомості – юридичних осіб. Вони спрямували до місцевого бюджету 916,1 тис гривень податку на нерухоме майно, що на 110,8 тис гривень більше показників 2022 року. Фізичні особи перерахували за нерухомість 160 тис гривень.

 

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків із бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

 

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрі обслуговування платників Дубенської ДПІ.

 

Якщо ж нерухоме майно придбане у минулі податкові періоди за доходи, з яких не сплачено податків, то у цьому випадку громадяни можуть скористатися правом на одноразове добровільне декларування. Щоб скористатися правом на податкову амністію потрібно заповнити в Електронному кабінеті і подати одноразову добровільну (спеціальну) декларацію до 1 березня 2023 року, згодом сплатити передбачений спеціальний збір.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора